PŘIHLÁŠKA

2.7. - 16.7. 2022 Čížov (Chabeřice)

cena: 4750 Kč / 14 dní

14 denní akční army tábor pro děti ve věku 8 - 15 let

Náš army tábor, který každoročně pořádáme na velkém pozemku hned vedle řeky Sázavy, se poměrně liší od ostatních táborů.

Děti zde poznají, jaké je to být vojákem… naučí se přežít v přírodě, bezpečnou manipulaci se zbraní, noční oblohu, vojenské taktiky, nepozorovaný denní i noční přesun, topografii a v neposlední řadě i být bez mobilu a wifi.

Celý tábor je doprovázený airsoftem, takže o zábavu a dobrodružství není nouze.

Tábor je vhodný pro sportovně založené děti, které mají rádi airsoft a armádu. Každý den je čeká rozcvička, sportovní hry, airsoftové boje a vojenský výcvik. Vyzkouší si také noční hlídky, služby v kuchyni a 3 denní misi včetně přespání v přírodě. Zažijí zážitek na celý život.

Naši vedoucí jsou profesionální vojáci z AČR a vysloužilí táborníci KVH.

Tábor je fyzicky náročný a proto prosíme o zvážení, jestli je vhodné k nám poslat Vaše dítě.

Obrana a obléhání

Táborová základna hají svou vlajku až do posledního dne tábora. Jelikož je tábor pod KVH, může na něj zaútočit skupina jiných táborníků, která má za úkol vlajku sundat. Děti se naučí taktiku hlídkování a obrany objektu, aby se dokázali vypořádat s nezvaným hostem.

Jedna z hlavních bitev tábora je dobývání základny a vybojování si večeře. V tomto střetu velí kadeti a mohou tak ukázat to, co se za celý tábor naučili. 

Manipulace se zbraní

Jedním z hlavních bodů výcviku je základní manipulace se zbraní. První 3 dny jsou všechny zbraně uchované ve skladu a vytahují se jen k nácviku. Počítačové hry a filmy ukazují zbraně tak, jak by se neměli používat. Zásady manipulace jsou nejdůležitější věc, kterou si děti z tábora odvezou. 

Poznání přírody

V povodí řeky Sázavy se nachází ojedinělá a nedotčená příroda. Vysoké kopřivy, louky, lesy a řeka jsou ideálním místem na průzkum a poznání přírody, kterou ve městě neuvidíte. Naučíme se poznávat zvířata, noční oblohu a rostliny.

Ještě jednou..

Protože tábor pořádá Klub vojenské historie, můžete počítat s tím, že budete – jíst z ešusu, spát v podsadě ve spacáku, v noci hlídat tábor, koupat se v řece, střídat se ve službě u kuchyně, zdolávat překážkovou dráhu, plížit se v lese, střílet ze vzduchovky, poznávat přírodu, zjistit, jak probíhají vojenské střety díky airsoftu, který vás bude provázet celý tábor, naučíte se bezpečnou manipulaci se zbraní, zdravovědu a první pomoc, zjistíte co je to azimut, jak se čte v mapách a získáte plno dalších dovedností.

Domů přijedete trošku jiní, protože zjistíte, o čem je kamarádství a že suché ponožky mohou být větší bohatství než třeba mobil.

Pár fotek z minulých let...